Pastoors en onderpastoors van St-Pieter

NAAM functie/ periode  
Van Maele onderpastoor
-1713-
 
G.L. Vandereycken    pastoor
-1741-1763-
                                   
P. Henris onderpastoor
-1743-
 
J. Verse onderpastoor
-1743-
 
P.F.Herben onderpastoor
-1751-
 
H. Camberlijn onderpastoor
-1754-1765-
 
H. Taymans     onderpastoor
-1765-
 
Colpaert     onderpastoor
-1765-
deservitor
1765
 
J.B. Magherman onderpastoor
-1794-1797-
°Ronse,26.12.1767
+Deurle,10.2.1846
Lemmens     onderpastoor
-1794-
 
Winnepenninck     onderpastoor
-1794-
 
C. Fransman deservitor
-1797-
onderpastoor
-1794-1797-
 
Jos. Van Aelbrouck deservitor
onderpastoor
-1797-
 
P.J. Triest
pastoor
-1798-1800-
°Brussel,31.8.1760
+Lovendegem,24.6.1836
Planchon onderpastoor
-1801-
 
A. Vander Stockt onderpastoor
-1801-